Hotel VILLA CONTI

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lesní 1277, Písek 39701

Budova Hotelu Villa Conti se nachází na předměstí Písku, nedaleko od rybníků Trubka, Bašta a Tichávek. Lokalita je skvělým výchozím místem pro mnoho cyklotras s turistických okruhů. Hotel nabízí kapacitu 9 luxusních pokojů zařízených v italském stylu. V jeho prostorách je hostům k dispozici úschovna kol a sportovního náčiní. Prostory hotelu jsou zdarma pokryty bezdrátovým připojením na internet. V přilehlé zahradě se nachází příjemné posezení a lze zde uspořádat i grilování. Budova disponuje soukromým parkovištěm v garáži a na uzavřeném dvoře.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Hotel VILLA CONTI On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel VILLA CONTI Pokoje

Hosté Hotelu Villa Conti se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s manželskou či dvěma oddělenými postelemi. Pokoje jsou stylově zařízené v italském duchu. Součástí jejich vybavení je vlastní sociální zařízení s vanou či sprchovým koutem, kde hosté najdou ručníky a vysoušeč vlasů. V pokoji je k dispozici televize, minibar a telefon. Hosté mohou relaxovat v přilehlé zahradě s posezením.

Hotel VILLA CONTI Gastronomie

Každé ráno je hostům ve ville servírována prvotřídní bufetová snídaně. Hotel nedisponuje vlastní restaurací, na pokoji je hostům k dispozici minibar. Pár minut od hotelu se nachází několik restaurací s nabídkou české a mezinárodní kuchyně. Ve vzdálenosti 800 metrů najdeme též obchod s potravinami.

Hotel VILLA CONTI Recepce

Recepce je v provozu od 6:00 do 19:00 hodin.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • JCB

Hotel VILLA CONTI Dostupnost

Hotel Villa Conti se nachází na východním předměstí Písku. Autobusová zastávka Logry je vzdálená 7 minut chůze od hotelu. Vlakové a autobusové nádraží najdeme 3 kilometry jižně od hotelu. Hosté přijíždějící do města autem jej mohou pohodlně zaparkovat na soukromém parkovišti hotelu.

Hotel VILLA CONTI Okolí

Písecký kamenný most je nejstarším mostem v Čechách. Jeho výstavba byla zahájena v 2. polovině 13. století. Později byly na most přidány barokní sochy světců, jejichž originály jsou součástí expozice Prácheňského muzea v Písku. Zde se můžete také seznámit s historií regionu či si prohlédnout akvária s živými rybami. Hrad Zvíkov umístěný na soutoku Vltavy a Otavy nabídne Královský palác i expozici s archeologickými nálezy. Hradní kaple je vyzdobena bohatými freskami s postavami z Nového zákona.

Hotel VILLA CONTI

Lesní 1277, Písek
Zobrazit celou mapu